ДОМА / Емисии / Рано наутро – разговор со Методи Петров

Рано наутро – разговор со Методи Петров

Објавено од Ристо Биновски

Ристо Биновски

ПОВЕЌЕ

Делчево денес се збогува со тричленото семејство кое вчера ги изгуби животите во тешката сообраќајна несреќа

Делчевчани не можат да ја сокријат тагата по трагичната загуба за Делчево која се случи ...

Free mockups